TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN-relacja

W czwartek 30 sierpnia w ramach projektu „Aktywność bez barier” realizowanym dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego odbył się  ,,TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIKICH DRUŻYN’’. Po raz kolejny wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 6 amatorskich drużyn, które rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Zawodnicy dali z siebie wszystko, walczyli o każdą piłkę, lecz nie zapominali o zasadach „fair play. Zwyciężyła drużyna FC ŁEPKI. Zaraz za nimi na podium uplasowali się INTER GNOJNICA oraz SL SALOS ŻYRARDÓW. Pozostałe miejsca zajęli kolejno FC BAMBUSY, RKS PANY i FC%.

Wszystkich uczestników nagrodzono pamiątkowymi medalami, najlepszym wręczono puchary.  Wszyscy stwierdzili jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa. Atmosfera była przyjemna i mimo dużej ilości meczy, zmęczenia, z twarzy zawodników nie schodził uśmiech.

Na wydarzeniu tradycyjnie obecni byli kibice, którzy z uwagą obserwowali rozgrywki, gdyż poziom był wysoki, a spotkania wyrównane.