NOWOROCZNE SPOTKANIE OPŁATKOWE ŻYRARDOWSKIEJ RODZINY SPORTOWEJ!!!

Okres Świąt Bożego Narodzenia za nami🎄🎄🎄 Salos pozostając w świątecznym nastroju po raz kolejny zorganizował NOWOROCZNE SPOTKANIE OPŁATKOWE ŻYRARDOWSKIEJ RODZINY SPORTOWEJ!!! Niezmiernie miło, było nam gościć Pana Prezydenta Lucjan Krzysztof Chrzanowski – Prezydent Miasta Żyrardowa wraz z I zastępcą Adam Lemiesz. W spotkaniu udział wziął również Starosta Powiatu Żyrardowskiego Krzysztof Dziwisz. Najważniejszymi gośćmi byli przedstawiciele żyrardowskich organizacji sportowych – za co im dziękujemy. 😊👏 Oprócz spotkania opłatkowego goście wzięli udział w części kulturalnej, w której kolędy i pastorałki wykonane zostały przez naszych najmłodszych sportowców (Dawid Boguszewski – piłka nożna –Weronika Byliniak, Julia Kozera, Amelia Kozera, Gabriela Wójt – siatkówka).
Życzenia dla przybyłych gości skierował m.in. Prezes SL Salos Ciecharowski Michał, który powiedział:
“…. Można powiedzieć, ze jesteśmy w przed dzień Igrzysk Olimpijskich, które w tym roku odbędą się w Pekinie. Jeżeli życzenia z zeszłego roku się spełniły to czemu kolejne mają się nie spełnić. Życzę nam abyśmy wychowali przyszłego olimpijczyka – żyrardowianina.

W tytule naszego dzisiejszego spotkania pojawia się słowo RODZINA, nieprzypadkowo. Wiemy, że jeżeli w życiu rodzinnym wszystko układa się pomyślenie to i w życiu zawodowym dzieje się dobrze. Życzę aby w tym roku to właśnie rodzina dawała Państwu energię do realizacji wyznaczonych sobie celów, a te cele aby były ambitne…”

Po zakończeniu części oficjalnej, uczestnicy spotkania przystąpili do degustacji przygotowanej kolacji.🍽 Dziękujemy Wszystkim za przybycie i miłą atmosferę.
Głęboko wierzymy , że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.😊👏🎄
Nie możemy zapomnieć, że nie tak dawno odbyło się również wewnętrzne spotkanie opłatkowe, z młodymi sportowcami sekcji piłki nożnej⚽️, siatkówki 🏐, tenisa stołowego🏓 oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej🧘♂️. Specjalnie dla nich udało nam się zorganizować spotkanie ze Świętym Mikołajem🎅🎅. Nasi podopieczni otrzymali od gościa z Laponii paczki ze słodkim poczęstunkiem oraz drobny upominek🧦 wraz z zaproszeniem na wydarzenie kulturalne 🎁
Dziękujemy wszystkim przybyłym oraz Świętemu Mikołajowi za wizytę i czekamy na spotkanie już za rok!
Do zobaczenia!👋