Sokół Budki Piaseckie – Salos Żyrardów 2009/2010

Podsumowanie

Mecz praktycznie przez 90 minut odbywa? si? pod dyktando go?ci, którzy dominowali na ca?ym boisku. Nale?y zaznaczy?, i? dru?yna Salosu pojecha?a na mecz w bardzo okrojonym sk?adzie m.in. bez ?adnego bramkarza, jednak nie przeszkodzi?o to zdeterminowanym ?yrardowianom w odniesieniu okaza?ego zwyci?stwa. Mimo kiepskiego stanu murawy pi?karze Salosu starali si? gra? szybkie akcje na jeden kontakt co sprawia?o najwi?ksze problemy dru?ynie Soko?a. Po jednej z takich akcji, Micha? Ciecharowski zszed? z pi?k? ze skrzyd?a do ?rodka boiska i zdecydowa? si? na strza? zza pola karnego, a pi?ka zatrzyma?a si? dopiero w siatce rywali. Kolejne minuty to ci?g?a przewaga Salosu i kilka zmarnowanych sytuacji m.in Micha?a Ludwiaka, który b?d?c sam na sam z bramkarzem min?? go lecz strza? trafi? w s?upek, a tak?e uderzenia g?ow? Marcina Ja?mu?ny, które bez trudu ?apa? bramkarz gospodarzy. Do przerwy go?cie prowadzili jednak 2-0 po strzale z rzutu wolnego "Juska" i rykoszecie od muru. W drugiej po?owie obraz gry nie zmieni? si? i Salos kontrolowa? przebieg meczu. Na 3-0 podwy?szy? Arek Pucha?a wychodz?c na czyst? pozycj? i uderzaj?c technicznie obok bramkarza. Gdyby zawodnicy Salosu wykorzystali jeszcze kilka sytuacji, które stworzyli wynik by?by jeszcze wi?kszy, jednak czasami pod bramk? brakowa?o zimnej krwi lub brakowa?o troch? szcz??cia np. strza? Arka w s?upek. Wynik meczu ustali? niezawodny 😉 Jusko mierzonym strza?em z linii pola karnego tu? przy s?upku. Wygrana na pewno doda pi?karzom Salosu troch? pewno?ci siebie po kilku mniej udanych meczach.Jacek