Salos Żyrardów – Orzeł Kampinos 2012/2013

Podsumowanie

Pi?karze Salosu ?yrardów przegrali zajmuj?cym po rundzie jesiennej Or?em Kampinos 0:3. Smaczkiem meczu by? wyst?p by?ego reprezentanta Polski Jerzego Podbro?nego.

Mecz zacz?? zespó? Salosu, który od samego pocz?tku spróbowa? swoich si? w ataku. Ju? w 2 minucie pi?k? na pole karne po do?rodkowaniu z rzutu ro?nego wprowadzi? Lachocki, a tam bardzo dobrze wypi?stkowa? bramkarz i za?egna? niebezpiecze?stwo. Pi?karze Or?a odpowiadaj? w 13 minucie do?rodkowaniem Pastusi?skiego, które nic nie wnios?o. Od tego momentu to pi?karze z Kampinosu, podopieczni Jerzego Podro?nego zacz?li przewa?a? i tworzy? sobie okazj? na zdobycie gola. Ten pad? w 29 minucie. Prostopad?e zagranie od Pastusi?skiego dosta? Stefa?ski i by?o 1:0 dla Or?a. Pi?karze Salosu mogli pokusi? si? o wyrównanie jeszcze przed przerw?, ale ?le w lec?c? pi?k? po zagraniu Jacha trafi? Ryszkowski. Do przerwy Orze? prowadzi? 1:0.

W drugiej po?owie ju? na pocz?tku znów swoj? szans? stworzyli gospodarze. Po do?rodkowaniu pi?ki z rzutu ro?nego niecelnie g?ow? uderza? Miastowski. Przyjezdni pierwszy atak w drugiej cz??ci meczu przeprowadzili w 48 minucie i po do?rodkowaniu z wysoko?ci pola karnego Kura g?ow? do pustej bramki umie?ci? Rutkowski i by?o ju? 2:0. W 59 minucie pi?k? wybit? przez bramkarza na po?owie przej?? Stefa?ski, który widz?c wysuni?tego bramkarza zdecydowa? si? na strza? i zdoby? trzeciego gola. Salos próbowa? si? odgryza?, ale podania od partnerów marnowa? Ryszkowski. Ostatecznie Salos ?yrardów przegra? z Or?em Kampinos 0:3. W nast?pnej kolejce pi?karze Salosu zagraj? wyjazdowy mecz z Soko?em Budki Piaseckie.